GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Mutlu Yaşamlar Mimarı

Yaşam kalitesini artırabilen birey ve toplumlar, ekonomilerini daha iyiye ve daha güzele yönlendirerek, uygarlaşma yolunda başarılı sonuçlar alırlar. Yaşam kalitesi, öncelikle, içinde yaşadığımız mekânlardan başlar. Dolayısıyla, konut üretimi, toplumsal gelişmede âdeta sihirli bir etkiye sahiptir.

Yapı Merkezi, konut alanında faaliyet gösteren Gayrimenkul Grubu ile birlikte inşaat bilgi birikimini konut sektörüne aktararak Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmek üzere 1994 yılında kurulmuştur. Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu, grubun 40 yıllık tasarım ve inşaat deneyimi ile kaliteli işgücünden yararlanarak iddialı projelere çok başarılı imzalar atmıştır. Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu geliştirdiği ev sistemlerinin kalitesini tasarım aşamasında planlamaktadır. Gerektiğinde, taşıyıcı malzemelerini Yapı Merkezi Prefabrikasyon kuruluşundan temin ederek, kalite uygulamasını ve deprem güvenliğini garanti altına almaktadır.

Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu, ev ile sahibi arasında özel bir ilişki olduğuna inanarak esnek modüler mimari planlama yapmakta ve tüm yapı fiziği koşullarını sağlayarak bakım ve işletme ekonomisini gerçekleştirmektedir. Kısaca, içinde yaşayanları mutlu edecek kolay ve zahmetsizce yönetilen yapılar üretmektedir. Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu, kent yaşamıyla uyumlu, doğal hayatı koruyan, geleceğin kentsel sorunlarını bugünden çözümleyen projelerle; sadece araziye değil, semte veya bölgeye de değer katar. Günümüz koşullarındaki en iyi yatırım fırsatlarını sunan Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu Projeleri, orta ve uzun vadede yüksek prim sağlar.      

Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu'nun faaliyet alanları içinde arazi değerlendirme, üretim ve satış faaliyetlerinde bulunma, anahtar teslim konutlar inşa etme, doğal yaşamı korumaya yönelik inşaat projeleri geliştirme, sağlıklı yaşam ve spor alanları düzenleme, sağlık tesisleri, konut siteleri ve iş merkezleri kurma sayılabilir.